taksit.jpg (53 KB)
Ön sipariş formu başarıyla gönderildi.
Dr. Derman

Dr. Derman Keçi Teke ProPremiks

%5
indirim
272,00 TL
258,00TL
Havale ile
:
250,26 TL
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Teslimat & İade
 • Hızlı Mesaj
 • Dr. Derman Keçi-Teke ProPremix

  “Keçi ve Tekeler İçin Kaliteli Protein ve Premiks Kaynağı”

  Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, teke katımı (flashing), geç gebelik veya erken laktasyon dönemindeki keçilerin üreme performansını (ikiz veya çoğuz doğumlar), oğlak doğum ağırlığı ve yaşama gücü yanında süt verimini artırmak amacıyla üretilen kaliteli bir protein ve premiks kaynağıdır.

  Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, teke katımı (flashing) döneminde tekelerin sperm kalitesi ve miktarını artırmak ve aşım performansını desteklemek amacıyla üretilen kaliteli bir protein ve premiks kaynağıdır.


  ÜRÜN İÇERİĞİ

  Vitaminler

  Vitamin A, E672

  Vitamin D3, E671

  Vitamin E, Alfa Tokoferil Asetat

  Biotin, D-Biotin

  İz Elementler

  Çinko, Çinko Sülfat Monohidrat

  Demir, Demir Sülfat Monohidrat

  Mangan, Mangan Sülfat Monohidrat

  Bakır, Bakır Sülfat Pentahidrat

  İyot, Kalsiyum Iyodat Anhidre

  Kobalt, Kobalt Sülfat Monohidrat

  Selenyum, Sodyum Selenit

  Bağırsak Flora Düzenleyicileri

  Saccharomyces cerevisiae (Canlı Maya) CBS 493.94

  İnaktif Maya (Inactivated Yeast)

  MOS Mannan Oligosakkarit

  Benzoik Asit

  Kalsiyum Propiyonat

  Toksin Bağlayıcılar ve Yardımcı Bileşenler

  Sodyum Kalsiyum Alüminosilikat (HSCAS)

  Bentonit (Montmorillonit %80)

  Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks Kullanımının Avantajları

  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks kaliteli bitkisel protein içerir, protein yapısında olmayan azotlu maddeler (NPN; üre, amonyum sülfat) içermez. 
  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks zengin vitamin ve mineral içeriği ile keçilerde yumurta sayısı ve kalitesi ile tekelerde sperm kalitesi ve miktarını artırarak ikiz veya çoğuz gebelikleri artırır. 

  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, zengin E vitamini ve selenyum içeriği ile keçilerde kızgınlık ve döl tutma etkinliğini olumsuz yönde etkileyen oksidatif stresi azaltır. 
  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, zengin E vitamini ve selenyum içeriği ile tekelerde aşım döneminde oluşan oksidatif stresi azaltır. 

  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, zengin vitamin ve mineral içeriği ile keçi ve tekelerde bağışıklık sistemini destekleyerek enfeksiyonlara karşı etkin koruma sağlar. 
  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, içerdiği organik asitler ve prebiotik (mannan oligosakkarit) sayesinde bağırsak mikroflorasını düzenleyerek bağışıklık sistemini ve sağlığını destekler. 
  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, yüksek E vitamini ve selenyum ile keçilerde ve tekelerde sıcaklık stresinin olumsuz etkilerini azaltır. 
  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, içerdiği biyotin ve çinko sayesinde keçilerde ve tekelerde ayak problemlerini önler.
  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, zengin canlı maya içeriği ile keçilerde ve tekelerde sıcaklık stresinin olumsuz etkilerini azaltır buna karşın rumen sağlığını ve sindirim etkinliğini artırır.
  iconfinder_ok-blue_53941.png (611 b) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, içerdiği toksin bağlayıcılar sayesinde kaba yemlerin üretim ve depolanmasından kaynaklanan toksinleri bağlayarak keçilerde ve tekelerde karaciğer ve üreme sistemini korur.


  Günlük Kullanım Dozu ve Verilme Şekli
  :

  iconfinder_15_Tick_16x16_173960.png (2 KB)Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, keçi başına sabah 50 gram akşam 50 gram olmak üzere günde toplam 100 gram olacak şekilde rasyona ilave edilmek suretiyle kullanılır.

  iconfinder_15_Tick_16x16_173960.png (2 KB) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks, teke başına sabah 100 gram akşam 100 gram olmak üzere günde toplam 200 gram olacak şekilde rasyona ilave edilmek suretiyle kullanılır.

  iconfinder_15_Tick_16x16_173960.png (2 KB) Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks bir yem katkı maddesidir, ilaç olarak kullanılmaz.

  Paket Bilgisi:

  Dr. Derman Keçi-Teke ProPremiks 20 kg’lık kraft torbalarda satılır. 

  Ağırlık(Kg)
  :
  20
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.