Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünlerin üzerinde bulunan etiketlerde yer alan beyanlar üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo - nakliye teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Etiketlerde beyan edilen değerlerin uygunluğu hususu Tarım İl veya İlçe Müdürlükleri tarafından alınacak örnek ve analiz sonuçları tarafından kontrol edilebilir.

ALO 174 Gıda Hattı tüketicinin gıda güvenilirliği ile ilgili her türlü ihbar ve şikâyette ilgili merciye kolay bir şekilde ulaşabilmesi, iletişimin tek merkezden yönlendirilmesi, tüketiciye en kısa zamanda dönüş yapılabilmesi ve sonucun takibi amacıyla kurulmuştur. Ürünlere ilişkin herhangi bir şüphe duyulduğu takdirde ALO 174 Gıda Hattı aracılığı ile başvuru yapılabilir.


Ürün İade Koşulları

Ürünün kullanılmasına engel olacak bir durumun tespit edilmesi halinde, kullanılması mümkün olmayan ürüne ilişkin bilgiler, ürün faturasına ek olarak gönderilen tutanak formuna detaylı bir şekilde yazılır, bu tutanak ürünün çekilecek olan bir kaç fotoğrafı ile birlikte üretici firmaya aynı gün içerisinde gönderilir. Sipariş edilen ürünün depolanması ve kullanımı etikette belirtilen koşulların dışında gerçekleşmişse veya teslimattan sonra 14 günlük iade süresi içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. 
 
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.